Mokta.com Yeniden Yayında

09.02.2022
512
Mokta.com Yeniden Yayında

Merhabalar,
Uzunca bir süre sizlerden ayrı kaldık. 2008 yılında kurduğumuz web sayfası bire süre yayına ara vermişti. Şimdi tekrar yayına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Yeni web sayfamızla beraber bir dizi özellikler ekleyeceğiz. Bazı özelliklerin eklenmesi bitti ve bazıları ise test aşamasında. Artık isteyen herkes sitede yazar olabilecek ve yazı ekleyebilecek. Daha da geniş özellikler kazandırmayı planlıyoruz. Tavsiye ve önerilerinize her daim açığız. Eski web sayfamızdan kalma içerikler zamanla aktarılacaktır. Mokta’nın ilk web sayfası yeniden sizlerle.
Sevgilerimle.

www.mokta.com

Mükremin DURMUŞ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Yener Durmuş dedi ki:

  İlk göz Agrimiz” MOKTA COM” Tekrar yayında olması bizlere çok mutlu etmiştir. Hayırlı olsun. Her zaman moktaların” aidiyetlerin “buluşma yeri olmasını diliyorum.

  1. Teşekkürler Yener abi. Daha güzele, beraberce.

  2. Özgür Koca dedi ki:

   Köyümüze ait web sitesinin yeniden yayına başlamasına sevindim. Umarım bir daha kesintiye uğramaz.Mükremin Durmuş’a teşekkür eder, kolaylıklar dilerim.

   1. Teşekkür ederim. Kesintiye uğramamasını temenni ediyorum bende 🙂

 2. Halis Yıldırım dedi ki:

  Kutlarım. Başarılı bir yayın süreci olacağından kuşkum yok. Mokta yerelinden evrensel dünyaya açılan pencere olması dileğiyle.

  1. Teşekkür ederim. Hepimiz kendimizce emek veriyoruz. Niyetimiz duvara bir taş daha koymak. Selamlar.

 3. Gülseher Küçük dedi ki:

  Köyümüze katkınız için teşekkür ederim

  1. Teşekkür ederim. Daha güzel işler yapabiliriz umarım.

 4. Arzu Küçük Altun dedi ki:

  Sitemizin tekrar yayında olması çok sevindirici daha güzel günlerde hep birlikte dayanışma içerisinde olmamız temennisi ile başarılar diliyorum 👏👏👏👏👏👏

  1. Teşekkür ederim Arzu abla, eskiden olduğu gibi yine desteklerinizi bekliyorum.